На регіональній автодорозі Р-37 Енергодар — Василівка розпочато реконструкцію мосту через суходіл, що знаходиться в селі Балки Василівського району (км 37+616 автодороги).

Проектом реконструкції передбачено демонтаж конструкції існуючого мосту, побудованого в 1959 році, та влаштування металевих гофрованих конструкцій.

Наразі підрядники стали до підготовчих робіт — почали розбирання старих конструкцій мосту та ремонтні роботи на підходах до мосту. На будівельний майданчик вже завезено металогофровані труби, які в подальшому складуть основу нового мостового переходу.

Реконструкція виконується підрядною організацією ТОВ “Мостобудівельний загін № 112” на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

Рух транспорту по мосту перекриватись не буде, але буде обмежений. Тому Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до водіїв з проханням бути уважними, дотримуватись тимчасових дорожніх знаків та не створювати перешкод для виконання ремонтних робіт.

Загалом в рамках президентської програми «Велике будівництво» у Запорізькій області планують реконструювати 15 автомобільних мостів.