В Бердянському районі, за програмою президента України «Велике будівництво», продовжуються роботи з капітального ремонту двох ділянок автодороги М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог), загальною протяжністю 24,1 км. Роботи було розпочато у липні місяці поточного року.

Завдяки капітальному ремонту будуть поліпшені транспортно-експлуатаційні показники дороги відповідно до сучасних навантажень, що покращить умови руху дорожніх транспортних засобів, знизиться собівартість перевезень вантажів та пасажирів і час перебування їх у дорозі, буде підвищена безпека та зручність руху.

Зараз вже  розпочато роботи з влаштування верхнього шару  асфальтобетонного покриття з ЩМА-20.

Дорожники вже здійснили фрезерування існуючого покриття —  22,9 км; регенераціюшарів основи – 17,8 км; влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття – 16,6 км; влаштування верхнього шару покриття ЩМА-20 – 1,0 км.

Крім того, в рамках капітального ремонту, продовжується ремонт двох мостів, на км 599+522 та км 599+850, які проходять через струмок р. Зелена в с. Червоне Поле, Бердянського району.

У Службі автомобільних доріг у Запорізькій області повідомляють, що через виконання робіт з капітального ремонту, рух громадського автотранспорту здійснюється у реверсному режимі.

Будьте уважними в місцях проведення робіт — дотримуватись швидкісного режиму та звертайте увагу на попереджувальні знаки.