У Запорізькій області, за програмою президента України «Велике будівництво», триває поточний середній ремонт на ділянці автодороги національного значення Н-15 Запоріжжя – Донецьк (км 51+106 — км 69+888). Це ділянка від річки Верхня Терса, що перетинає автодорогу, через смт Новомиколаївка й до самої межі з Дніпропетровською областю, протяжністю 18,8 км.

Станом на сьогодні, 29 вересня, на всій протяжності ділянки, що ремонтується, завершені роботи з фрезерування старого покриття, стабілізації основи дорожнього одягу та влаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття.

Сьогодні підрядники розпочали роботи з влаштування верхнього шару. Щебенево-мастиковий асфальтобетон наразі укладають за селищем Новомиколаївка в бік межі з Дніпропетровською областю. Роботи ведуться по лівій смузі руху, тому на цій ділянці автодороги тимчасово організовано реверсний рух.

Якість виконання ремонту контролюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також лабораторії Служби автодоріг.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до водіїв з проханням бути обережними, з розумінням ставитись до тимчасових незручностей, та дотримуватись вимог дорожніх знаків.