У Кирилівській територіальній громаді з’явилася ще одна туристична локація – новий пляж на Утлюцькому лимані було створено за ініціативи керівництва Атманайського старостинського округу та за підтримки місцевих фермерів.

Сільгосппідприємці надали техніку та особисто взяли участь у облаштуванні зони відпочинку, а влада та комунальники Кирилівки залучили до робіт екскаватор. Були проведені роботи з укріплення берегу, на місце пляжу був завезений пісок та встановлена огорожа і тенти від сонця.

У селищній раді Кирилівки зазначають, що місцеві жителі, нажаль, майже не підтримали облаштування пляжу. На заклики старости Атманайського округу Ігоря Сажнєва та активістів прийти та взяти участь у суботниках на пляжі відгукалися одиниці.

Нагадаємо, що цього року дістатися до курортів Азовського узбережжя буде значно комфортніше — за програмою Президента «Велике будівництво» добігає завершення ремонт основних напрямків курортного значення. Дорогу на Бердянську було відновлено торік, зараз на фінішній прямій ремонт дороги на Кирилівку.