Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух відвідав будівельний майданчик мостових переходів, та подивився що зроблено станом на сьогодні.

На всіх майданчиках будівельні роботи тривають посиленими темпами.

На Балковому мості закінчені роботи по поздовжньому насуванню прогонової будови споруди довжиною 405 м та вагою понад 3400 т на постійні опори. Виконано демонтаж аванбеку та здійснюється демонтаж ар’єрбеку. Розпочато роботи з опускання прогонової будови на опорні частини.

На Вантовому мості раніше виконано монтаж шести секцій прогонової будови плавучим краном LK-800 “Захарій”. Виконується монтаж  опалубки та риштувань на пілоні та влаштування арматурного каркасу пілону. Уже забетоновані перші захватки пілону з верхової та низової сторони.

На будівельному майданчику у Кривій Бухті завершено збирання восьмої секції прогонової будови, змонтовано 716 т металоконструкцій. Виконуються роботи з укрупнювального збирання нижніх та верхніх ортотропних плит для секцій прогонової будови з низової сторони,  розповів в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олег Галич.

Будівництво мостових переходів – це флагман програми «Велике будівництво», яка реалізується за підтримки Президента України. Наша головна мета – якісно та швидко виконувати всі роботи, щоб запоріжці нарешті побачили збудовані мости, які стоятимуть роками. Мостові переходи розростаються на очах, важливо не втратити такі темпи будівництва, — підкреслив голова облдержадміністрації Олександр Старух