На фінішну пряму вийшла реконструкція приймального відділення Запорізької обласної клінічної лікарні, яка триває у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Приймальне відділення — «ворота» медичного закладу, один з найважливіших його вузлів. Саме сюди в першу чергу потрапляють всі пацієнти, і від того наскільки оперативно буде діагностовано проблему – залежить успішність збереження життя людини, і її подальшого лікування.

Якщо раніше, аби повністю провести обстеження пацієнта, лікарі витрачали по кілька годин. В оновленому відділенні на це знадобиться 30 хвилин, адже його обладнали сучасним діагностичним та маніпуляційним обладнанням, яке дозволить не втрачаючи дорогоцінний час рятувати життя хворих вже у перші хвилини прибуття в лікарню.

Сьогодні приймальне відділення майже готове до прийому пацієнтів – проведено технічне переоснащення і капітальний ремонт всіх приміщень.

Перебіг ремонтних робіт на об’єкті перевірив голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух. Очільник області зазначив, що впровадження сучасних стандартів медицини – один з пріоритетних напрямків державної політики.

«Велике будівництво» — це принципово нова якість медицини. Якщо раніше на обстеження пацієнтів витрачали години, то відтепер діагностика займатиме максимум 30 хвилин, після чого хворий одразу отримає потрібне лікування.
Відділення готове на 90%. Маємо не збавляти темп і якнайшвидше завершити будівництво. Лікарні повинні працювати, а медичне обладнання – рятувати життя наших земляків, — зазначив Олександр Старух.

Роботи з реконструкції Запорізької обласної клінічної лікарні стартували восени 2020 року. Зараз ремонт вийшов на заключну стадію – приймальне відділення готове на 90 %, і вже цього місяця прийме перших пацієнтів.

Аби мати можливість оперативно надавати допомогу найбільш тяжким хворим, на даху обласної лікарні вже невдовзі облаштують вертолітний майданчик.

Також проект передбачає облаштування навколишньої території – розширення під’їздних шляхів, створення затишного парку.

Також у планах обласної влади відкриття регіонального медичного хабу на базі обласної клінічної лікарні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *