На заводі «Укрсталь Дніпро» пройшла контрольне збирання металоконструкцій, для будівництва нових мостових переходів у Запоріжжі.  Кожна лінія складається з 3-х блоків, загальна маса 110 тонн, висота 3,7 м, довжина 46м.

Генпідрядник проекту мостових переходів, турецька компанія Онур, підтвердила повну збірку конструкції. Після завершення антикорозійних робіт мостові конструкції доправлять на об’єкт будівництва в Запоріжжі.

Раніше, підрядна організація Onur за допомогою плавучого крана «Захарій» закінчила встановлювати тимчасові опори вантового моста. На черзі монтаж прогонових конструкцій. Вони мають будуть перекрити простір між опорами.

Довжина Запорізького моста — більше 9 км. Магістраль безперервного руху складається з шести транспортних розв’язок, в тому числі 27 штучних споруд, які включають два позакласних моста з окремими спорудами під кожний напрямок руху.

Будівництво запорізьких мостів через острів Хортиця вже закінчено майже на половину. У Службі автомобільних доріг обіцяють, що вантовий міст буде зданий в експлуатацію до кінця 2021 року.

Будівництво мостів у Запоріжжі — флагман програми Президента України «Велике будівництво». Як тривають роботи на об’єкті зараз — можна подивитися у цьому ВІДЕО.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *