Компанія “Онур”, яка у Запоріжжі будує мости в рамках реалізації програми Президента “Велике будівництво”, втілює ще один соціальний проект – будує мультифункціональний інклюзивний стадіон на території Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії.

Готовність об’єкта перевірив вчора голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Сарух. На сьогодні спортивні локації збудовані на 100% та чекають введення в експлуатацію. Стадіон  обладнано за новітніми технологіями, має якісне штучне покриття доріжок та спортивних полів, сучасні тренажери.

Вже збудовані тренувальне поле для футболу 40х60 м з покриттям штучним газоном; два баскетбольних і два волейбольних майданчика; гімнастичний майданчик; бігові 100-метрові доріжки з гумовим не слизьким покриттям; майданчик для стрибків у довжину.

Спортивні майданчики пристосовані для людей з обмеженими фізичними можливостями. Також існує зона відпочинку для маломобільних громадян з альтанками, лавками та місцями для інвалідних візків.

Олександр Старух зазначив, що офіційне відкриття нової спортивної зони будівельники будуть готові здійснити в середині жовтня. Наразі триває оформлення документів для введення її в експлуатацію.