Покращення інфраструктури курортних населених пунктів Запорізької області, стало одним з питань, на яке відповів вчора голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух під час своєї прес-конференції, що відбулася на Хортиця.

Олександр Старух розповів, що орієнтовний кошторис проєкту із модернізації водопостачання та будівництва каналізації у селищі Кирилівка складає  35 млн євро.

Приведення до ладу інфраструктури Азовського узбережжя залишається у пріоритеті для обласної влади. Однак, до цієї роботи мають долучитися і самі приморські громади, в першу чергу, один із найбільших запорізьких курортів – Кирилівка.

Хтось має взяти на себе цю відповідальність і довести проєкт до кінця. Кирилівка має бути з водою. Бо якщо ми розраховуємо на європейський рівень послуг, то налагоджене водопостачання і водовідведення є першою та обов’язковою умовою, — наголосив Олександр Старух.

Очільник області підкреслив, що головне — консолідувати зусилля всіх зацікавлених сторін та за підтримки держави реалізувати цей проєкт у стислі терміни.

Розвиток внутрішнього туризму — один з пріоритетних напрямків державної політики, зокрема зараз за програмою «Велике будівництво» в області ремонтують всі дороги у курортних напрямках.