Відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів.

З метою ефективного освоєння державних коштів та максимальної реалізації регіональних проєктів у поточному році, прийнято рішення щодо перерозподілу коштів державного фонду регіонального розвитку між проєктами, які затверджені до фінансування у 2021 році.

Зокрема, вирішено зменшити обсяг коштів ДФРР на суму 4171,614 тис грн, виділених для фінансування проєкту з капітального ремонту ДНЗ № 28 у м. Бердянськ. По даному об’єкту виникла необхідність корегування кошторису через неврахування певного обсягу будівельних робіт при проєктуванні. Тому наразі існує ризик неповного освоєння державних коштів, а проєкт планується перехідним на наступний рік.

Натомість, вирішено вивільнені кошти спрямувати на фінансування проєкту реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка.  На цьому об’єкті будівельні роботи у завершальній стадії, тиждень тому завершено корегування кошторису. Отже, збільшення обсягу видатків з державного бюджету дозволить завершити на об’єкті  усі роботи до кінця поточного року та ввести його в експлуатацію.