Плавучий кран «Захарій», задіяний на зведенні вантового мосту через Дніпро у Запоріжжі, вирушив на ремонт до Херсона. Нагадаємо, 6 травня унікальна плавкран Lifting LK — 800 (Zakhariy) натрапив на підводну скелю, повертаючись в Криву бухту з вантажем від споруди №10,

Як повідомив журналістам заступник начальника Служби автодоріг у Запорізькій області Олександр Шандиба, пошкодження днища крану — не глобальне, а локальне. Втім, відремонтувати його у Запоріжжі немає можливості, тому «Захарій» відправили до Херсону, на спеціальний завод. Транспортування займе близька трьох днів. Ще близько місяця витратять на ремонт крану.

— Відсутність крану «Захарія» не вплине на виконання довгострокового плану, закінчити будівництво верхової частину вантового мосту до кінця року . Хотілося б звісно раніше, до дати 24 серпня, але нажаль не вийде, — розповів Олександр Шандиба.

Ремонт крана, буде здійснюватися на кошти його власника. Як запевнив Олександр Шандиба, державні кошти за програмою «Велике будівництво» на це не передбачені.

За відсутності плавкрану, на інших об’єктах роботи не припиняються – зведення мостів триває у цілодобовому режимі, на ньому задіяно півтисячі будівільників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *