Через ремонт мосту поблизу села Підгірне на автодорозі Н-15 Запоріжжя — Донецьк буде організовано об’їзд — про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Запорізькій області.

На км 45+358 автомобільної дороги державного значення Н-15 Запоріжжя-Донецьк (поблизу села Підгірне Запорізького району) розпочались підготовчі роботи до капітального ремонту мосту через суходіл, що проводяться в рамках національної президентської програми «Велике будівництво».

Міст було побудовано ще в 1959 році, в 1982-му — його було розширено з низової сторони. При обстеженні мосту було виявлено, що за час його експлуатації виникли дефекти опор, дефекти прогонових будов та мостового полотна, що не відповідають вимогам діючих нормативних документів.

Тому, через те, що дефекти та недоліки у стані споруди суттєво впливають на безпеку руху транспортних засобів та пішоходів, а також на довговічність та несучу здатність конструкцій мосту, Службою автомобільних доріг у Запорізькій області було прийнято рішення щодо капітального ремонту цього мосту.Робочим проектом капітального ремонту автодорожнього мосту км 45+358 автомобільної дороги державного значення Н-15 Запоріжжя-Донецьк передбачається виконати перебудову існуючого дефектного мосту на залізобетонну двохочкову прямокутну трубу 2х1,25х1,5 м

Виконавець ремонтних робіт — ТОВ “Мостобудівельний загін № 112”.Наразі підрядником розпочаті роботи з влаштування об’їзної дороги, на яку буде спрямовано рух транспорту на час ремонту мосту.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області попереджає водіїв про організацію тимчасового об’їзду, на який найближчим часом потрібно розраховувати водіям, та закликає бути уважними на цій ділянці траси Н-15 Запоріжжя-Донецьк, дотримуватись вимог тимчасових знаків, а також не завдавати перешкод ремонтникам та іншим учасникам дорожнього руху.Ділянка ремонту на Google Maps: https://cutt.ly/WmzfT3L