Запорізька поліція висловлює подяку всім громадянам, які активно відгукнулися на ініціативу правоохоронців і надали на телеграм-канал адреси та фото «наливайок». Нагадаємо, що до телеграм-каналу підключились начальники територіальних підрозділів ГУНП області, заступники по громадській безпеці, начальники секторів превенції, начальники груп реагування патрульної поліції і їх заступники, податкова інспекція, представник Держпродспоживслужби, представники райдержадміністрацій Запорізької області, повідомляє Відділ комунікації поліції Запорізької області.

Інформація по всім зверненням внесена до Єдиного обліку заяв і повідомлень громадян. На теперішній час співробітники поліції відпрацювали 47 місць можливого розташування незаконних точок продажу алкоголю в місті Запоріжжі.

За результатами заходів відносно двох реалізаторів у Шевченківському та Олександрівському районі міста складені адміністративні протоколи за ст. 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відносно ще 9 громадян, які здійснили продаж алкогольних напоїв без ліцензії складені адміністративні протоколи за ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) КУпАП.

Перевірки наразі тривають. Приєднуйтесь до групи та допоможіть зробити наше місто кращим.

Надсилайте до нашого чату інформацію про діючі «наливайки» з наданням адреси та підтверджуючими фото.