На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області розпочато поточний середній ремонт територіальної автомобільної дороги державного значення Т-04-08 Павлоград — Васильківка — Новомиколаївка — Оріхів — Токмак. Ремонт буде виконано на ділянці км 140+208 — км 169+671 — це відстань у 29,5 км, що пролягає від міста Токмак до національної автодороги Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через м. Кременчук) — Маріуполь, майже до самого міста Оріхів.
Ремонтні роботи буде виконано ТОВ “Автомагістраль-Південь”, працівники якого вже стали до роботи.
Станом на сьогодні, 28 липня, підрядник вже виконав фрезерування старого дорожнього покриття на відстані близько 7 км, проводить роботи з видалення порослі та ремонту узбіч.
Загалом, проектом поточного середнього ремонту 29,5 км автодороги передбачено: фрезерування старого дорожнього покриття; роботи з регенерації/стабілізації; влаштування вирівнюючого шару; влаштування верхніх шарів покриття; встановлення дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки.

На період виконання робіт можливі тимчасові обмеження руху транспорту. Тому, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв транспортних засобів бути уважними на дорозі, виконувати вимоги тимчасових знаків та не створювати перешкод для виконавців ремонтних робіт, а також інших учасників дорожнього руху.