19-21 червня та 26-28 червня на українців чекають подовжені вихідні. На курортах Азовського моря з цієї нагороди очікують наплив відпочиваючих. Оскільки зараз  у напрямку Кирилівки тривають масштабні ремонтні роботи, підрядники вирішили обмежити їх інтенсивність, щоб не заважати дорожньому руху.

Службою автомобільних доріг у Запорізькій області, яка є замовником ремонтних робіт, було досягнуто домовленості з підрядником щодо тимчасового припинення робіт в часи найбільшої інтенсивності руху автотранспорту на цій ділянці автодороги. А саме, сьогодні, у п’ятницю 18 червня, та в понеділок 21 червня, у другій половині дня роботи будуть призупинені та техніка, яка задіяна в ремонті, максимально буде прибрана з проїзної частини дороги.

Це робиться для того, щоб відпочивальники, які їдуть на вихідні та святкові дні на море, а також, які будуть повертатись по завершенню них, мали можливість безперешкодного пересування автодорогою Якимівка — Кирилівка.

В інший час на ділянках цієї автодороги, де виконуються ремонтні роботи, організовано реверсний рух.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до водіїв з проханням враховувати цю інформацію під час планування маршруту та з порозумінням ставитись до тимчасових незручностей.

Довідка: Наразі на автодорозі Т-08-20 Якимівка — Кирилівка виконується поточний середній ремонт. Підрядна організація “Автомагістраль-Південь” вже виконала фрезерування старого покриття на протяжності 37,8 км автодороги, на 31,7 км влаштовано вирівнюючий шар та верхній шар на протяжності 1,9 км.