Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області повідомляє про погану якість води на громадських пляжах міста Запоріжжя «Центральний» та «Правобережний». Такий висновок фахівці зробили за результатами моніторингу моніторингу якості води річки Дніпро .

Щотижнево, Випробувальною лабораторією Запорізької регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів здійснюються дослідження води їх акваторій, піску та води питних фонтанчиків на відповідність діючому санітарному законодавству.

Протягом липня поточного року бактеріологічний склад води річки Дніпро в межах міста Запоріжжя значно погіршився.

З метою недопущення виникнення та розповсюдження гострих кишкових інфекцій, пов’язаних з водним фактором передачі, начальником Головного управління Держпродспоживслужби Тимофієм Вагісом був поінформований Запорізький міський голова Володимир Буряк.

У документі Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області наголошено про негайне припинення купання у водній акваторії громадських пляжів «Центральний» і «Правобережний» та прийняття профілактичних заходів для недопущення епідемічних ускладнень.

Фахівці просять запоріжців не ігнорувати цю інформацію, бути обачними та берегти своє здоров’я.