У Запоріжжі триває ліквідація наслідків пожежі, що сталася в2 серпня у будинку  на вулиці Сержанта Медведєва, 7. Нагадаємо, через недбалість будівельників, які ремонтували дах, вибухнули газові балони – дах чотириповерхівки  повністю згорів.

У будинку постраждалому від пожежі, встановлюють тимчасову покрівлю. Завершується очищення покрівлі від згорілих матеріалів. Як повідомили в Запорізькій міськраді, вже завтра планується почати роботи з відновлення постійної покрівлі над одним з під’їздів. Перекриття постійної покрівлі планується забетонувати. Потім зверху будуть укладати утеплювач та виконувати інші необхідні роботи.

«Запоріжгаз» вже готовий підключати квартири, де це зараз необхідно, до газу. Раніше в будинку відновили холодне і гаряче водопостачання. Триває вивезення будівельного і великогабаритного сміття. За  необхідності жителям продовжують допомагати вивезенні меблів та іншого майна.

Завтра на місце пожежі виїдуть представники юридичного департаменту міської ради. Вони зможуть надати жителям всю необхідну інформацію за поданням позовів до суду на відшкодування збитку, відповіді на юридичні питання, які хвилюють постраждалих.