Зовнішнє незалежне оцінювання триватиме у Запорізькій області  21 травня, і триватиме до 15 червня

Також запланована додаткова сесія, для тих, хто не зможе скласти іспити у потрібний час через поважні причини, її проведуть з 29 червня  по 14 липня.

На сьогодні 16,6 тисяч жителів Запорізької області зареєструвалися для участі у ЗНО. Це на 1,5 тисяч  більше ніж торік, розповів сьогодні виконуючий обов’язки директора Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Віктор Захарчук, під час наради голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха, з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Він також зазначив, що цього року ЗНО є обов’язковим  для тих випускників, які планують вступати у заклади вищої освіти – решта може складати тест за власним бажанням.  Також при вступі у ВИШі прийматимууться  сертифікати про ЗНО за період з 2018 ро 2021 роки.

Для проведення ЗНО в Запорізькій області  буде організовано 77 пунктів у 8 округах  — Запоріжжя,  Бердянськ, Мелітополь, Енергодар, Токмак, Оріхів, Пологи, Василівка.  Школярі мають можливість обрати для складання іспиту 5 предметів, з 13 запропонованих на вибір.

З державного бюджету виділено 823 тис гривень на закупівлю засобів безпеки та дезінфікуючих засобів, у пункти складання ЗНО.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *