До Запоріжжя прибула нова опалубка для завершення бетонування пілонів майбутнього вантового мосту через Дніпро. Сьогодні працівники генпідрядної та субпідрядних організацій виконують підготовчі роботи зі збирання індивідуальної опалубки, яка призначена для бетонування останніх захваток пілонів мосту.

Нова опалубка була виготовлена спеціально під проект будівництва запорізького мосту. Для Запоріжжя виготовлено два таких комплекти.

Демонтаж старої опалубки, яка знаходиться на пілонах з 2011 року, планують розпочати наприкінці поточного тижня.

-Після демонтажу старої опалубки буде проводиться комісійне обстеження останньої захватки бетонування з метою визначення стану конструкцій та обсягу підготовчих робіт для початку бетонування наступної захватки. До складу комісії увійдуть, як представники замовника робіт (САД), а також генпідрядної організації (ONUR), так і фахівці незалежного технічного нагляду — Українсько-австрійського Консорціуму «Айсі Інфраструктура Україна» та авторського нагляду ТДВ “Інститут “Дніпродіпротранс”, — зазначив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олександр Шандиба.

Цим часом мостобудівники планують завершити ремонт крану TEREX, а саме замінити силовий трос. І вже після цього розпочнуться роботи з бетонування останніх трьох захваток пілонів.

Нагадаємо, будівництво Автотранспортної магістралі через р. Дніпро у Запоріжжі здійснюється за програмою президента України «Велике будівництво».