Візитна карта курортного селища Кирилівка – стела Ундіна з дельфінами, встановлена до 200-річчя населеного пункту, переїде з центральної площі.  Її перенесуть на в’їзд в селище, замість Ундіни в центрі  з’явиться новий пам’ятник. Який саме – в селищній раді поки не розголошують.

Цього року місцева влада обіцяє відкрити до курортного сезону ряд нових арт-об’єктів. Один з них встановлять на в’їзді в селище біля автовокзалу —  вже зняли стелу і встановили постамент під новий об’єкт.

Також сюрприз чекає відпочивальників на головній пішохідній вулиці — неподалік від пам’ятника рибалці над дорогою встановлять яскравий арт-об’єкт.

Нагадаємо, що цього сезону дістатися азовських курортів можна буде комфортно – за програмою Президента України «Велике будівництво» триває ремонт автодороги «Якимівка-Кирилівка», завершити який обіцяють до початку літа.

Один комментарий к “Найпопулярніша пам’ятка Кирилівки переїде на нове місце”
  1. Я проти перенесення Ундіни. Це вже як тотем, як об»єкт радісної зустрічі після розлуки з Кирилівкою, де бували з підростаючими дітьми і багато споминів. А перенесуть, не всі зможуть або захочуть відвідати бо це вже не може бути так комфортно як на території самого відпочинку а мимохідь проїздом. Символи не треба чіпати, вони можуть втратити своє головне значення: бути аккумуляторами почуттів, споминів, історії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *