Приймально-діагностичне відділення Бердянського територіального медичного об’єднання дедалі більше відповідає сучасним стандартам надання медичних послуг. До центральної лікарні курортного міста  прибула нова система рентгенівської діагностики. Calypso F MTOes та ультразвукова діагностична система ARIETTA Prologue. Обидва апарати закуплено за державні кошти та переданоа у безоплатне користування БТМО.

Найвища якість зображення, портативність та автономність, а також широкий набір датчиків та режимів сканування дозволяють використовувати обладнання як у діагностичних центрах, операційних, біля ліжка хворого, в автомобілі, так і на виїзді в «польових» умовах.

Усього для Запорізької області придбано 8 таких систем рентгенівської та 5 ультразвукової діагностики, які передані опорним лікарням міст Бердянськ, Токмак, Мелітополь, Енергодар, Василівка, Пологи та Запоріжжя. Реконструкція приймальних відділень опорних лікарень та оновлення діагностичного обладнання впроваджується в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

У нас сьогодні — велике свято. Ми отримуємо довгоочікуване обладнання. Це цифровий рентгенапарат, який дозволить швидко і якісно робити цифрові знімки, що відповідатиме європейським стандартам, — зазначив директор БТМО Дмитро ЄГОРОВ. — Величезна подяка всім, хто брав участь у цій грандіозній події.

Нове обладнання буде найближчим часом змонтоване у приймально-діагностичному відділенні. Воно достатньо мобільне та має забезпечити якісні результати діагностики при травматологічних, невідкладних та спеціалізованих обстеженнях. Рентгенапарт з приймального відділення, який замінять більш сучасним, буде передано до поліклініки.