Сьогодні разом з дружиною президента Оленою Зеленською до Запоріжжя завітав заступник голови офісу президента Кирило Тимошенко, який є куратором проекту «Велика реставрація» на острові Хортиця. Посадовець розповів, що вже зараз триває проектування наступник етапів реконструкції острова.

Перші зміни на острові кожен зможе оцінити вже до Дня Незалежності України – відкриємо Курган Єдності та Козацьке Коло. Далі – більше. Зараз розробляємо проектну документацію для робіт, які заплановані на наступний рік – велика паркова зона, велодоріжки, зони для проведення фестивалів, відновлення пляжів — для того щоб зробити острів повноцінною рекреаційною зоною, — розповів Кирило Тимошенко.

Гості Запоріжжя піднялися на кращий оглядовий майданчик острова – курган Єдності. Дружина голови держави особисто переконалася, що подолати такий шлях  до снаги  кожному.  Адже до тримання вимог інклюзії під час реконструкції острова – одне з головних питань, яке цікавило Олену Зеленську. Також познайомилися з новим брендінгом Хортиці – нарешті острів отримав власне впізнаване обличчя, яке допоможе популяризувати національний заповідник як класний туристичний об’єкт, зазначив Тимошенко.