До Запоріжжя повернувся несамохідний плавучий кран LK-800 (“Захарій”), який задіяний на зведенні мостів через Дніпро. Нагадаємо, місяць він знаходився на Херсонському  судноремонтному заводі, після того як на початку травня натрапив на підводну скелю. В “сухому” доку ремзаводу були ліквідовані пошкодження, що зазнав плавзасіб при потраплянні на підводну скелю, під час виконання робіт на будівництві вантового мосту у Запоріжжі.

Вчора кран прибув до будмайданчику, що в районі Кривої бухти. І зараз його власник, підрядна компанія «Онур» проводить роботи з приведення крану в робоче положення. Так вже на початку наступного тижня кран має стати до роботи.

Згідно проекту будівництва, за допомоги плавкрану мостобудівники будуть виконувати монтаж секцій прогонової будови вантового мосту (споруди № 10). Першу секцію вже було встановлено у квітні. Попереду ще монтаж п’яти таких секцій верхової частини мосту, а також шости — низової частини.

— Монтаж залежить від погодних умов, але не менше 45 робочих днів, — прокоментував начальник відділу будівництва Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олександр Носик.