Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух, відвідав з робочим візитом будівельні майданчики запорізьких мостів, що зводяться за президентською програмою «Велике будівництво».

Очільник ЗОДА побував на споруді №4 де відбувається насування прогонової будови, на споруді №5 – там тривають  роботи з армування плити.

Будівельники розповіли, що до кінця поточного місяця хочуть закінчити насування балкового мосту з правого берега Дніпра на острів Хортиця. Потім ще знадобитеся 2-3 місяця на облаштування дорожнього покриття і зістиковку мосту з наступною частиною конструкції мостових переходів. Завершити ці роботи хочуть до початку листопада.

Також заступник начальника Служби розвику доріг у Запорізькій області Олександр Горбань, показав Олександру Старуху споруду №6, де тривають підготовчі роботи з бетонування плити проїзду.

Та ознайомив  з ходом робіт на споруді №10 де відбуваються роботи з антикорозійного захисту, влаштування тимчасових опор, буріння  під тимчасові опори, підготовчі роботи до монтажу тимчасових опор та наступних секцій прогонової будови.