Дві школи у Бердянську, які мали відремонтувати до початку навчального року  навряд чи відкриють свої двері для учнів цього року. Про це розповів голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух, під час зустрічі з журналістами.

-У Бердянську зараз ремонтують дві школи. Був там нещодавно, як кажуть «ще кінь не валявся». Хоча для нас першочергове було завдання, щоб діти пішли в школу першого вересня. По одній зі шкіл ведемо розмову з підрядником, можливо відкриють частину школи до початку навчального року, а в іншій продовжить ремонтні робити, — розповів голова ЗОДА.

Не відкриють у цьому навчальному році і школу №53, що у Шевченківіському районі Запоріжжя. Після пожежі цей навчальний заклад закритий вже шостий рік. Причина затримки — технічні питання, розповів Олександр Старух. Проект створювався за одних цін, ціни змінювалася, тож тепер треба переробляти проект з урахуванням їх підвищення. Зараз це питання взято під контроль, і вчора обговорювалося з міським головою Запоріжжя, розповів Старух.

Також очільник області наголосив, ті громади, які не встигають з вчасною реалізацією проектів, що фінансує Державний фонд регіонального розвитку, потраплятимуть у «чорний список».

-Змінилися правила, і ДФРР не віддаватиме пріоритет тим громадам, які не спів фінансували проекти вчасно, створювали проблеми під час реалізації. Ті громади, які допускають помилки будуть серед аутсайдерів при розподілі коштів ДФРР на наступний рік. Потрібно, щоб місцеві депутати вчасно приймали рішення,  розуміли що ми всі один механізм. Наскільки ми ефективно ми працюємо — настільки отримуємо допомогу держави. Допомагати будуть тим, хто швидко якісно будує і реалізує проекти які подав,  зазначив голова ЗОДА.