У Запоріжжі потужними темпами будують комплекс мостових переходів через Дніпро, що є флагманським об’єктом президентської програми «Велике будівництво». Сьогодні голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух відвідав будівництво балкового мосту через старий Дніпро. Нагадаємо, верхова частина споруди вже працює – її відкрили наприкінці минулого року.

Низову частину обіцяють відкрити до кінця жовтня. Поки що роботи тривають за графіком, розповіли голові області у Службі автомобільних доріг Запорізької області.

Залишилось виконати монолітну плиту проїжджої частини — близька 1000 кубів бетону укласти, 300 тон арматури, забетонувати плиту, далі вже підуть роботи з гідроізоляції, встановлення бар’єрної огорожі асфальтні роботи. Також зараз триває опускання 4-ї прогонової будови, це триватиме близька 20 днів, — розповів заступник начальника Служби розвитку доріг у Запорізькій області Олександр Горбань.

Голова ЗОДА наголосив, що запуск руху новими мостовими переходами через Дніпро має відбутися цього року, саме в рік 30-річчя незалежності України – це особисте доручення президента Володимира Зеленського.

На сьогодні на другому мостовому переході через старий Дніпро конструкція насунута, п’ятий прогін залито бетоном — ми переходимо екватор, — зазначив Олександр Старух, — Є невеличка проблема з’єднання мостових переходів дорогою. Для цього необхідне відселення жителів 14 будинків. Проблема не нова, але за 20 років не була вирішена. І тепер нам разом з міською владою Запоріжжя треба вжити заходів, щоб людей відселити, аби дорога і комунікації були збудовані вчасно. Треба поставити крапку в цій історії, і щоб люди не були ображені, і щоб мільйонне місто отримало мости.