Масовий центр вакцинації працюватиме на базі Василівської первинного центру медико-санітарної допомоги. Також найближчими днями опрацюють питання роботи філій цього центру при амбулаторіях, розповів під час наради голів райадміністрації з головою ЗОДА Олександром Старухом, голова Василівської районної державної адміністрації Андрій Холоша.

Директор Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич зазначив, що наразі центри масової вакцинації відкриті в м. Запоріжжі та м. Мелітополі. Інші райони та міста досі не займаються вирішенням цього питання.

За словами очільника обласної медицини на всіх регіональних складах достатньо вакцин. Всі вони сертифіковані та ефективні. Тому кожен бажаючий може записатися у чергу на щеплення через платформу Дії або безпосередньо прийти до центру масової вакцинації. Головне взяти із собою паспорт та не мати явних медичних протипоказань. Особливу увагу Олексій Кулинич звернув на питання прискорення імунізації медиків, освітян та працівників підприємств, які мають найбільше ризиків захворіти.

У свою чергу голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух наголосив, що питання вакцинації не потрібно відкладати на потім, а варто влітку виділити декілька хвилин свого часу і потурбуватися про власне здоров’я.

На формування імунітету також потрібен час. Тому краще зробити щеплення до початку осені, поки організм ще не такий вразливий і менші шанси захворіти. Витратьте частину літнього відпочинку щоб потурбуватися про своє здоров’я та безпеку своїх близьких, — зазначив керівник ОДА.