У Комишувасі відбулася значна подія, на яку з нетерпінням чекали мешканці громади – урочисте відкриття стадіону, реконструйованого в рамках Програми Президента «Велике будівництво».

Спортивний майданчик має спеціальне покриття, розмітку для різних ігрових видів спорту та необхідне обладнання, що відповідає вимогам проведення змагань. Наразі Комишуваська громада готова приймати змагання з футболу різного рівня. Також на стадіони можна займатися баскетболом, волейболом, легкою атлетикою, кросфітом.

Сучасний європейського гатунку стадіон оснащений трибунами на 500 місць, великим 100м х 60м футбольним полем, біговими доріжками, майданчиками для волейболу та тренажерами, сучасними роздягальнями та душовими.

Новий спортивний об’єкт дасть можливість займатися спортом 13 тисячам  людей, які проживають у громаді.

З нагоди 30-річчя Незалежності України ми майже кожного дня виїжджаємо на території та відкриваємо нові об’єкти, що будуються в рамках програми Президента «Велике будівництво». Це і дороги, і дитячі садочки, і нові сучасні відділення у медичних закладах. Всього близько півсотні  об’єктів до Дня Незалежності вже відкрито. Обласна влада намагатиметься зробити все для того, аби якість життя у невеликих громадах не відрізнялася від великих міст, — зазначив під час відкриття стадіону голова облдержадміністрації Олександр Старух.