На території Запорізькій загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №7, що на Великому Лузі  відкрили сучасний спортивний стадіон. Сам навчальний заклад було нещодавно  відремонтовано в рамках програми Президента України «Велике будівництво». А добудувати оновленій школі сучасний стадіон вдалося завдяки підтримці Народного депутата України Романа Сохи – який виділив на це кошти зі свого депутатського фонду.

Шкільний стадіон побудували в рекордні три місяці літа. Новий спортивний майданчик вже сьогодні випробували на міцність —  там пройшов перший дружній матч з футболу між школярами.

Нагадаємо, що торік Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 була капітально відремонтована в рамках програми Президента «Велике будівництво». В ході реалізації проєкту утеплили фасади будівель навчального корпусу, їдальні та спального корпусу закладу, замінили зношену покрівлю навчального корпусу. Відтепер понад 400 учнів навчатимуться в комфортному та безпечному закладі і тренуватимуться на сучасному спортивному майданчику.