У Запоріжжі відбулася позачергова сесія міської ради. Її міський голова Володимир Буряк скликав вчора, з єдиним питанням на повістці дня – вибори секретаря міської ради. Нагадаємо, це питання є комнем спотикання між мером і депутатами вже два місяці. Після звільнення міським головою попереднього секретаря, Анатолія Куртєва (представника партії «Слуга народу») депутати усіх фракцій, окрім партіє міського голови «Єднання», відмовилися ходити на сесії, і проігнорували вісім зібрань.

Сьогодні ж у залі зібралися 57 депутати, тож сесія була визнана повноважною. Депутати одностайно проголосували за поновлення на посаді Анатолія Куртєва.

«Згідно до тих документів які надійшли,  а також висновків постійно діючої комісії з питань депутатської діяльності, регламенту законності , правопорядку та запобігання корупції від 3 вересня 2021, запорізька міська рада вирішила вважати Куртєва Анатолія Івановича таким що пройшов спеціальну перевірку щодо претендента на заняття посади секретаря запорізької міської ради. Запорізькому міському  голові Володимиру Буряку скасувати своє розпорядження від 25.06.2021 про дострокове припинення повноважень секретаря запорізької міської ради і звільнення Куртєва з посади секретаря, а також провести виплату зарплати Анатолію Куртєву за період з 21.06 по 2.09», — оголосив рішення сесії міськради Володимир Буряк