Запоріжці завершили виступ на ХХХІІ літніх Олімпійських Іграх в Токіо. Єдину медаль виборов в залік області досяг борець греко-римського стилю Парвіз Насібов – він приніс Україні срібло. Ще ряд запоріжців посів рейтингові місця Олімпіади (в залік ідуть перші 16 позицій) — Олег Сербін став шостим у синхронних стрибках на вишці 10 м, плавець Сергій Фролов посів 6 місце на дистанції 800 м вільним стилем і восьме на 1500 м. Катерина Климюк була дев’ятою у складі жіночої естафети 4х400 м, та 11-ю у складі змішаної естафети 4х400 м, разом з іще одним запоріжцем Микитою Барабановим.

Ще двоє запоріжців не пробилися до топ-16  — Вікторія Кесарь у стрибках у воду на трамплні 3 м посіла 23-тє місце, плавець Сергій Шевцов став 35-м місце.

Учасники Олімпіади від Запоріжжя заслуговують на винагороду, зазначають в обласній державній адміністрації. Голова облдержадміністрації Олександр Старух зазначив, що усі запорізькі спортсмени, які посіли рейтингові місця на Олімпійських іграх, отримають грошові премії. На це в обласному бюджеті передбачено 1 млн грн.

— За підсумками виконання бюджету за 9 місяців ми будемо просити Запорізьку обласну раду  ще збільшити фінансування для того, щоб здійснити достойні виплати спортсменам та їх тренерам. Всі будуть обов’язково відзначені, — наголосив Олександр Старух.