У Запоріжжі відновив роботу обласний госпіталь ветеранів війни. Виїзну нараду провели сьогодні на Великому лузі голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух  разом зі своїм заступником Русланом  Шихановим та директором Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексієм Кулиничем провели виїзну нараду в обласному госпіталі ветеранів війни, який нещодавно відкрив двері після тривалого карантину. 

Зараз на лікуванні знаходяться 80 ветеранів, учасників,  інвалідів війни та дітей з інвалідністю. До їхніх послуг — клініко-діагностична лабораторія, рентгенологічний і фізіотерапевтичний кабінети, огляд фізіотерапевта, хірурга, офтальмолога, кардіолога, психолога тощо.  Потужності закладу дозволяють щомісячно лікувати 200 пацієнтів та приймати щороку майже 3 тис відвідувачів.

— У нас вже є наступні завдання. Перш за все, обласна рада має вирішити питання фінансування закладу до кінця року. Госпіталь вже має фінансування на липень та серпень і  може працювати у нормальному режимі, – розповів Олександр Старух.

Окремо учасники наради обговорили використання приміщень колишнього санаторію «Великий Луг». Обласна рада нещодавно надала згоду прийняти його до комунальної власності. Цим рішенням депутати взяли зобов’язання — використовувати майно лише для розвитку госпіталю спільно з Хортицькою національною академією і в жодному разі не передавати його до приватних рук.

— Паралельно ми продовжуємо роботу щодо передачі одного з корпусів в оренду госпіталю, тривають юридичні процедури. Однак, головний крок зроблено – госпіталь працює та приносить користь людям, – резюмував  очільник регіону.

Потрапити на лікування ветеранам війни досить просто. Необхідно лише отримати направлення у свого сімейного лікаря, здати ПЛР-тест та завчасно попередити адміністрацію про свій приїзд за тел. (061) 226-51-52.