Під час  засідання регіональної комісії з  питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій голова облдержадміністрації Олександр Старух вказав на небезпечну байдужість деяких міських голів.

Один із прикладів — міська лікарня у Кам’янці-Дніпровській. Там третій місяць йде будівництво кисневої станції. Під час зростання кількості хворих на коронавірус це може привести до неможливості порятунку ковідних пацієнтів. Володимир Антоненко, міський голова у Кам’янці-Дніпровській, на зауваження відреагувати не зміг — на онлайн нараду він не з’явився.

 За словами очільника області, зв’язок із реальністю та інтересами своїх земляків також втратили й кілька інших міських голів.

«Місцеві громади разом із державою відповідають за життя і здоров’я людей.  І дії, і бездіяльність всіх місцевих керівників ретельно проаналізують правоохоронні органи. У нас є відповідна правова база та статті Кримінального кодексу.  Кожен отримує оцінку і від закону, і від своїх виборців», — підкреслив Олександр Старух.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *