Під егідою програми Президента України «Велике будівництво» у Запорізькій області реконструюють дев’ять приймальних відділень екстреної швидкої допомоги. Модернізацію вже завершили в опорних лікарнях Мелітополя, Бердянська, Полог та Василівки.

Тривають роботи у 5-й та 9-й міських лікарнях Запоріжжя, Токмаці та Ерергодарі.

А вже до кінця місяця завершиться ремонт приймального відділення Запорізької обласної клінічної лікарні. Залишиться тільки встановити та запустити нове діагностичне і маніпуляційне обладнання.  Про це розповів сьогодні під час зустрічі з журналістами голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

Переконаний, що приймальне відділення нашої обласної лікарні стане одним з найкращих в Україні. Ми вже бачимо вражаючі результати —  в оновлених відділеннях пацієнтів зустрічають на європейському рівні. Якщо раніше на обстеження витрачали години, то відтепер вся діагностика займатиме не більше 20-30 хвилин, після чого одразу призначають потрібне лікування. Нова філософія приймальних відділень дозволяє зберігати здоров’я та рятувати життя людей. Тож маємо не збавляти темп та якнайшвидше завершити оновлення всіх об’єктів, — зазначив Олександр Старух.