У Запорізькій області завершується реконструкція приймальних відділень, що проводиться в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Вже повністю відремонтовано п’ять відділіень, триває ремонт чотирьох. В тому числі у приймальних відділеннях Міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги  і міської лікарні №9 Запоріжжя.

Хід реконструкції обговорили сьогодні під час зустрічі керівництва обласної державної адміністрації з міською владою Запоріжжя та народними депутатами України. Як розповів міський голова Запоріжжя, Володимир Буряк, у Міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги ремонт завершено на половину – вже реконструйовано приймальне відділення у хірургічному корпусі медичного закладу, тривають роботи у травматологічному. На сьогодні повністю завершені роботи в хірургічному корпусі. Тут змонтовано інженерні та електричні мережі, встановлено пожежну та охоронну сигналізації, виконано оздоблення приміщень охорони, зали очікування, реанімації, палат, приміщення для проведення дезінфекції, рецепції вестибюлю.  Роботи в травматологічному корпусі планують завершити до кінця літа

Як зазначив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, обласний центр знайшов кошти в бюджеті на завершення будівництва. Роботи у відділеннях тривають. Вони будуть завершені до кінця літа. Після цього у відділеннях встановлять меблі. Однак проблемним залишається питання укомплектування закладів новий медичним обладнанням, на закупівлю якого у місцевого бюджету немає коштів.

Перше завдання – завершити сам ремонт медзакладів і зробити це якомога скоріше. Зі свого боку ми з вами паралельно  працюватимемо над укомплектуванням приймальних відділень новим і сучасним обладнанням. Шукатимемо кошти та можливості, — наголосив голова Запорізької облдержадміністрації,  Олександр Старух.