Точну дату відкриття після реконструкції мелітопольського міського пологового будинку назвав міський голова Іван Федоров. Медичну установу після масштабного капітального ремонту буде презентовано 25 травня.

Ремонт пологового будинку стартував влітку минулого року. Всього на ці цілі було виділено понад 60 млн. грн, 80 % яких надав Європейський інвестиційний банк.

Після відкриття пологового будинку має стати кращим на південному сході України.У пологовому відділенні будуть двомісні та одномісні (платні) палати зі зручностями. Крім ліжок для мам, в них облаштують  пеленальні столики для дитячих речей і комоди для особистих речей мам. У ліжок — кнопки виклику медперсоналу, над кожним ліжком — індивідуальний світильник, а в палаті — нічне освітлення, для зручності персоналу і комфорту породіль в будь-який час доби.

Будівля пологового будинку, як і «лікарня майбутнього», буде оснащено системою електронного допуску, яка не дозволить потрапляти на територію медустанови стороннім і дозволить відстежувати переміщення медперсоналу.

Сучасна система пожежної сигналізації, киснева розв’язка, ліфт який оголошує номер поверху — все ці новинки, мер міста показав днями місцевим журналістам.