У неділю до Запоріжжя повернувся борець греко-римського стилю Парвіз Насібов – єдиний запоріжець, якому вдалося привезти з Токіо медаль Олімпійських Ігор. Срібну нагороду 22-річний спортсмен виборов всупереч усім прогнозам – ставку на дебютанта Ігор фахівці не робили. Тож блиску4чі перемоги молодого спортсмена над визнаними фаворитами турніру спричинили справжній фурор.

У Запоріжжі урочиста зустріч борця відбулася біля пам’ятника легенді цього виду спорту – Якову Пункіну, який приніс перше олімпійське золото Запорізькому краю. Привітати Парвіза прийшли численні представники спортивної спільноти, азербайджанської діаспори, потужна борцівська родина, голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, його заступниця Злата Некрасова, начальниця управління молоді та спорту ЗОДА Наталя Власова, директор ШВСМ Олексій Гацуля, численні вболівальники та журналісти.

Вітали Парвіза живим коридором з квітами та прапорами, фейєрверком та військовим оркестром.

-Не знаю як описати ці емоції, краще нічого зі мною в житті не було. Для мене це спочатку здавалося сном. А зараз починаю розуміти, що це реальність, відбувається зі мною насправді. Я подолав довгий шлях до цієї медалі, одним словом я щасливий! Я вірив у свою перемогу, що треба іти до кінця важко і складно тренувався для цього, тому знайшов сили щоб виграти у півфіналі. Фінал показав, що є куди рости, що є спортсмени краще за мене. Цей суперник показав мої слабкі сторони, над чим працювати – є час до наступних Олімпійських Ігор, будемо працювати, — розповів про свій виступ в Токіо Парвіз Насібов.