У березні відбулось одразу декілька боксерських чемпіонатів серед молоді та в кожному з них запорожці отримали призові місця.

В Ужгороді відбувся чемпіонат України з боксу серед дівчат. Цього року спортсменка Запорізької міської ДЮСШ «Локомотив» Сєдова Аліна стала переможцем змагань серед молоді в ваговій категорії до 64 кг.

А у Кривому Різі відбувся чемпіонат України серед юніорів. Кількість спортсменів стала рекордною для чемпіонату — 370 учасників. Збірна Запорізької області виборола 1 командне місце та завоювала 4 золоті, 2 срібні та 3 бронзові нагороди.

Заступниця голови Запорізької обласної державної адміністрації Злата Некрасова привітала  спортсменів та тренерів  з успішним виступом на чемпіонатах, нагородила їх грамотами Запорізької облдержадміністрації та Запорізької міської ради, а також подяками Федерації боксу Запоріжжя.