Дружина президента України Олена Зеленська розповіла про те, як просувається розбудова безбар’єрного простору в Україні. Зокрема, йдеться про інфраструктуру легендарного острова Хортиця в Запоріжжі, яка відновлюється за проектом «Велика реставрація», в рамках масштабної інфраструктурної програми «Велике будівництво».

Новий пост з’явився на сторінці першої-леді в соціальній мережі Instagram.

«Ви колись були на Хортиці? В місці української сили з особливою енергетикою та неймовірними краєвидами. Вам точно буде цікаво побачити ті трансформації, які зараз переживає острів: він стає сучасним, комфортним для відвідувачів, безбар’єрним… Зараз тут проводять роботи з реконструкції музею, який був зачинений останні сім років. Вже відбудовано Козацьке коло, місце для проведення концертів, фестивалів і форумів», — розповіла вона.

Дружина президента також додала, що на пагорбі, з якого відкривається панорама Дніпра та Запоріжжя, облаштовують доступний підйом.

«Нарешті дістатися вершини зможе кожен – без сторонньої допомоги. І літні люди, й батьки з дитячими візочками, і люди на колісних кріслах. Для перепочинку влаштують спеціальні зупинки. Тобто буде не лише цікаво, а й зручно», — пообіцяла вона.

Крім того, Олена Зеленська зібралася особисто відвідати острів після реконструкції.