У Запоріжжі продовжується ліквідація наслідків масштабної пожежі у багатоквартирному будинку по вулиці Сержанта Медвєдєва. Нагадаємо – вогонь зайнявся на даху чотириповерхового будинку, згоріло майже 500 квадратних метрів покрівлі. Будинок наразі непридатний для життя – було евакуйовано близька сотні місцевих жителів.

За попередньою інформацією, причиною пожежі став вибух газу – напередодні на даху будинку проводилися ремонтні роботи. Це підтвердив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, за його словами причиною загоряння стали балони, які на даху залишив підрядник.

«У мене є інформація, що роботи були завершені о 18:00, а балони були кинуті. Я не знаю, які будуть результати розбору наслідків і розслідування правоохоронних органів, але, вибачте, щоб я цих мразь (підрядну організацію — ТОВ Базис компані) в місті не бачив більше ніде «, — зазначив Буряк, передає сайт 061.ua.

Цікаво, що контракт з підрядником укладала безпосередньо міська влада. ТОВ «Базис компані» виграв тендер на ремонт даху вартістю 1,7 млн ​​гривень, ремонт мали завершити у грудні (!). За попередніми даними, тепер на відновлення будинку потрібно близько 20 млн грн. Міська влада обыцяэ, що всі ремонтні роботи, як в будинку, так і в кожній квартирі будуть виконані за рахунок бюджету міста.