Вчора, 15 червня, несамохідний плавучий кран LK-800 (“Захарій”) вирушив з судноремонтного заводу в Херсоні в напрямок Запоріжжя, про це повідомляє служба автомобільних доріг у Запорізькій області.

Згідно вказівок Турецького Морського Регістру та власника судна були виконані зварювальні роботи та роботи з заміни металу та виправлення пошкоджень підводної частини корпусу судна, які були отримані під час аварійної події у травні. Підводна частина корпусу судна пофарбована на 100% у три шари.

Загальний об’єм робіт, виконаних на ремзаводі, складає 90%. Залишок робіт, як і повідомлялось раніше, буде виконано під час транспортування плавкрану до міста Запоріжжя. Таке рішення було прийнято представниками Турецького Морського Регістру разом із власником судна.

На шляху до об’єкту будівництва мостових переходів, у якому задіяно LK-800, будуть виконуватись зварювальні роботи з укріплення внутрішньої частини корпусу судна. За для цього на борт плавкрану доставлено потужний генератор, що дасть змогу виконувати зварювальні роботи безперервно. Виконання цих робіт заплановано закінчити до прибуття “Захарія” до Запоріжжя.

Слід зазначити, що швидкість руху та відповідно дата прибуття несамохідного плавучого крану LK-800 (“Захарій”) на будівництво запорізьких мостів безпосередньо залежить від погодних умов.