У місті Пологи на стадіоні «Локомотив» відбувся матчі  Чемпіонату України з футболу серед ветеранів 40+.  Змагалися три команди – «Мотор» (Запоріжжя), команда міста Маріуполя та збірна команда Пологи-Василівка. Першими за перемогу змагались команда Маріуполя та збірна команда Пологи-Василівка, гра закінчилась з рахунком 2:0 на користь гостей з Маріуполя. Друга гра відбулася між командою «Мотор» (м. Запоріжжя ) та збірною командою Пологи-Василівка. За підсумками рахунок 3:3. Третя гра пройшла між командами «Мотор» (м. Запоріжжя) та командою Маріуполя і закінчилася з рахунком 0:0.

Отже, І місце посіла команда з Маріуполя, друге – «Мотор» з м. Запоріжжя, третє — збірна команда Пологи-Василівка. У наступне коло Чемпіонату виходять команди з Маріуполя та «Мотор» та Запоріжжя. 11 червня вони зіграють у фіналі ветеранського чемпіонату України, що відбудеться в Києві.

Зазначимо, що прийняти матчі національного рівня, Пологи змогли завдяки реконструкції стадіону «Локомотив» яка завершилася 2019 року. Вартість реконструкції футбольного поля (штучна трава та реконструкція роздягальні) склала 9 млн грн. З яких 3,3 млн грн — кошти державного фонду регіонального розвитку, 4 млн грн — кошти обласного бюджету, 177 тис. грн — міського бюджету м. Пологи.