Офіс Президента на чолі з Андрієм Єрмаком розробив нову тактику протидії пропаганди Кремля та дезінформації країн ЄС зі сторони Росії.

«Старий світ все ще консервативний в політиці. Замість заяв в Твіттері або Фейсбуці європейські дипломати надають перевагу старим добрим переговорам (хоча і в відеоформаті). Навчена гірким досвідом Банкова розуміла, що тільки системне дипломатичне спілкування з країнами Євросоюзу дає Україні шанси в протистоянні з Кремлем. Тому за дорученням Зеленського Єрмак почав застосовувати тактику тотальних переговорів з РФ і ЄС. Він постійно ініціював формальне спілкування дипломатів України з колегами з Європейського Союзу. Мета такої тактики — діючи на випередження доносити до європейців позицію України, не даючи можливості Кремлю перекрутити реальність», — пишуть ЗМІ.

Так, у Брюсселі схвалили створення Центру протидії дезінформації в Києві.

«Європейці та американці високо оцінили проект, який замислювався Зеленським як потужний інструмент протидії російській пропаганді не тільки в Україні, а й на міжнародному рівні», — повідомляється в статті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *