Унікальна заповідна територія на березі Азовського моря, півострів Бірючий, що неподалік від Кирилівки, буде відкрита для всіх відпочиваючих.

Про це повідомив голова Офісу Кирило Тимошенко:

Ми відкриваємо доступ для всіх охочих на територію півострова Бірючий, до парку «Залісся» під Києвом і на територію «Конча-Заспи».

Десятиліттями ці чудові місця були закриті для звичайних людей, потрапити туди могли тільки обрані. У нас зовсім інший підхід. Ці об’єкти перебувають на балансі Державного управління справами, тобто фактично – Офісу Президента. Для Глави держави Володимир Зеленський важливо, щоб потрапити туди, відпочивати там, вільно проводити час могли всі бажаючі.

Півострів Бірючий відомий як літня резиденція президента. По суті, це екопарк на березі моря. Цього року починаємо облаштовувати там туристичні маршрути та інфраструктуру. В тому числі літні будинки, які для відпочинку зможе орендувати будь-хто. Там чудова природа, багато тварин. Усе це відтепер буде доступне не тільки для «можновладців».

Нагадаємо, що цього року в рамках програми президента «Велике будівництво» буде капітально відремонтовано дорогу на Кирилівку.