Одразу на кількох стратегічно-важливих напрямках Запорізької області триває ремонт автошляхів в рамках програми Президента України «Велике будівництво». При цьому мета проекту не просто оновити дорожню мережу, але й зробити її комфортною та безпечною для користувачів.

Тому на дорогах державного значення в кілька разів збільшилася кількість освітлення, бар’єрного огородження та тротуарів. У нових дорожніх проєктах прибирають небезпечні розв’язки та ліві повороти. Крім того, «Укравтодор» запустив Національну програму відновлення мостів для ефективного обстеження та попередження ризиків у сфері мостового господарства.

 В найближчих планах —  системний розвиток придорожньої інфраструктури.

Довгий час це питання просто ігнорувалось — як наслідок, велика частина дійсно цінних об’єктів, зокрема зупинкових комплексів і автопавільйонів, перейшли в аварійний стан і становлять небезпеку для пасажирів, — розповів голова Укравтодору Олександр Кубраков.

У грудні минулого року «Укравтодор» оголосив конкурс на розробку нових типових проєктів зупинок та супутньої інфраструктури. Пропозиції і досьогодні приймаються за почиланням: https://bit.ly/3eGBlhp

 На основі пропозицій разом з ДерждорНДІ Укравтодор підготує технічне завдання та оголосить конкурс на розробку оптимальних проєктних та дизайнерських рішень для їх подальшого застосування на дорогах державного значення.