У Запоріжжі триває реконструкція приймального відділення КНП  «Міська лікарня № 9» — це одна з найбільших лікарень області, яка обслуговує 200 тис. мешканців Дніпровського та Хортицького районів Запоріжжя, а також надає лікує понад 16 тис. хворих з усієї області стаціонарно. Крім того це найбільший центр інтенсивної терапії для хворих на COVID 19 В разі необхідності тут можуть розгорнути 260 ліжко-місць, зараз вже лікується  135 хворих на коронавірус.

Приймальне відділення цієї лікарні стало одним з дев’яти, які капітально відремонтують у Запорізькій області цього року. Як і всі інші, його не просто реконструюють, а й повністю змінюють принцип роботи – тут буде сконцентровано всі необхідні діагностичні, технічні та кадрові потужності, аби мати можливість одразу діагностувати проблему, і в разі необхідності навіть провести операцію.

Загальна площа реконструкції складає 2 тисячі квадратних метрів, на сьогодні ремонтні роботи завершені на 85%. Завершити ремонт планують до середини жовтня, далі працюватимуть над технічним оснащенням закладу. Із державного бюджету на реалізацію проєкту з реконструкції приймального відділення КНП «Міська лікарня №9» ЗМР виділено 9,1 млн. грн

До кінця року ремонтні роботи будуть завершені в усіх дев’яти приймальних відділеннях, що оновлюють за програмою президента України «Велике Будівництво».

Залишилося ще два відділення в місті Запоріжжі, як бачимо це відділення все завершують цього року. Також у нас тривають роботи в Токмаку – протягом місця буде завершено, і Енергодар вже здали нещодавно. Це що стосовно саме ремонтних робіт. Далі буде питання із закупівлею обладнання, та облаштуванням приміщень для його розташування, — зазначив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух, під час візиту до 9-ї лікарні.