Сьогодні голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух провів робочу поїздку на будівельний майданчик запорізьких мостів. Роботи над зведенням мостових переходів через Дніпро, за програмою президента України «Велике будівництво», тривають в цілодобовому режимі. На балковому мості, що з’єднує правий берег Запоріжжя з островом, вже завершено насування прогонової будови. А на вантовому мосту – віг веде з Хортиці на лівий берег Дніпра, завершують встановлення прогонів  за допомогою плавкрану «Захарій» – вже встановлено шість з восьми.

Ми знаходимось на мостових переходах, на місці, де ми переконані в цьому році вже буде рух. Дякуючи нашим будівельникам роботи ведуться в терміни які визначені, якісно і швидко. Сподіваємось разом пройтися по цих мостових переходах до кінця року. Тут вже четверта прогонова конструкція встановлена, найближчим часом буде завершено насування ще двох конструкцій. Далі на Кривій  бухті буде збір безпосередньо наступних шести  конструкцій, які будуть складати низову ланку мосту, це буде зроблено в цьому році, — розповів голова ЗОДА Олександр Старух.

Будівельники зазначають, що роботи тривають згідно графіка, щоправда корективи вносить погода – зокрема у сильний вітер або дощ не можливо  проводити висотні роботи та роботи на воді. Відкрити верхову частину мосту для руху автомобілів планують вже у листопаді.

10 споруда  складається з 8 секцій, дві зібрані з берега, 6 завозиться з кривої бухти за допомоги крану «Захарій». Чотири встановлено,  у неділю плануємо монтувати п’яту секцію, а 28 липня – шосту. Потім ці  секції будуть зварюватися, виставлятися на проектні відмітки,  далі бетонні роботи.  Після цього встановлення бар’єрного огородження,  вже замовили освітлення, стовпи, далі будуть розкладатися ванти, — розповів  в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олег Галич.