У Запорізькій області триває втілення програми «Шкільний автобус». Цього року з обласного бюджету було виділено 10.5 млн гривень на придбання 20 шкыльних автобусів, на умовах співфінансування громадами 60 % кошти обласної влади, і — 40% — з бюджетів громад. Кожен автобус коштує 1.5 млн грн.

Сьогодні біля будівлі Запорізької облдержадміністрації ключі від п’ятьох новеньких автобусів голова ЗОДА Олександр Старух передав представникам Олександрівської, Новенської і Малобілозерської сільських рад, а також Бердянської та Запорізької міських рад – міста отримали шкільні автобуси вперше.

Це чергові п’ять автобусів які ми вручаємо за програмою «Шкільний автобус», що реалізуємо в запорізькій області. Це наші автобусі – вироблені на місцевому заводі «ЗАЗ». Вони будуть вирішувати питання  з підвозом дітей в області  , щоб діти не пішки ходили на великі відстані, а могли  в комфортабельних умовах доїхати до школи, зберегти час на навчання і зберегти здоров’я. Тепер головне щоб школи працювали —  колективи мали 80% щеплень. А держава і представницька влада виконали свої зобов’язання,  для того щоб діти доїхали до школи, — зазначив Олександр Старух.

До кінця року обласна влада планує передати громадам ще п’ять автобусів. Крім того, вже зараз формуються списки громад, оновлюватимуть автобуси наступного року.  За словами Олександра Старуха, на сьогодні за кількісними показниками, область забезпечена шкільним транспортом – в регіоні працює 250 таких автобусів. Але оскільки  програма «Шкільний автобус» стартувала 15 років тому, багато автобусів потребують оновлення, над цим обласна влада і громади працюватимуть наступного року.