Роботи з поточного середнього ремонту територіальної автодороги Т-08-20 Якимівка — Кирилівка стартували 1 травня. Загальна протяжність дороги, яку відновлять цього року  — 41,6 км. Станом на 25 травня, дорожники виконали роботи з фрезерування старого покриття на відстані 21,1 км та влаштували вирівнюючим шаром вже понад 17 км автодороги.

Щоб якнайшвидше завершити роботи по основному проїзду, працівники “Автомагістраль-Південь” працюють і вдень, і вночі. На об’єкті задіяно 80 одиниць техніки та 160 робітників.

Реконструкцію дорожнього полотна на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, в рамках програми президента України «Велике будівництво», веде ТОВ “Автомагістраль-Південь”.

Поки роботи з відновлення дорожнього покриття тривають, на ділянках ремонту діє реверсний рух. Тому, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до водіїв з розумінням ставитись до тимчасових незручностей, та виконувати вимоги дорожніх знаків, аби не заважати виконанню ремонту та не наражати на небезпеку інших учасників дорожнього руху.