У Запорізькій області у режимі 24/7 триває ремонт автодороги курортного напрямку. Будівельники працюють без вихідних, аби якумога швидше завершити роботи та не заважати інтенсивоному руху до приазовських курортів. Так на автошляху Т-08-20 Якимівка- Кирилівка, де заплановано реконструкцію на ділянці протяжністю 41,6 км, в рамках поточного середнього ремонту, вже влаштовано 28,4 км вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.  Паралельно з цим підходять до завершення і роботи з фрезерування старого дорожнього покриття.

Роботи на автодорозі Т-08-20 Якимівка – Кирилівка, км 2+848 — км 44+415, з влаштування асфальтобетонного покриття  проводяться виключно у дні сприятливих погодних умов, тож дощова погода, яка панує у Запоріжжі останніми тижнями дещо затримала терміни здачі дороги.

В рамках реконструкції автодороги Якимівка- Кирилівка заплановані наступні роботи: Фрезерування існуючого дорожнього покриття; Підсилення основи (окремими ділянками); Влаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття; Влаштування верхнього шару ЩМА – 20; Розчищення водопропускних труб; Вирубка порослі та укріплення узбіч; Нанесення дорожньої розмітки; Встановлення дорожніх знаків.

Довідка: Т-08-20 Якимівка- Кирилівка — територіальна автомобільна дорога, яка розпочинається від селища Якимівка, перетинає міжнародну трасу М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта та пролягає до курортного селища Кирилівка. Саме ділянка, від траси Харків — Сімферополь до Азовського узбережжя відрізняється чималою інтенсивністю руху в літній період. Тому за президентською програмою «Велике будівництво» роботи тут ведуться цілодобово, щоб більшість туристичного сезону водії змогли їздити без перешкод по оновленій дорозі.